پیام موسس آزمایشگاه

با اعتقاد به اينكه اخلاق حرفه اي و متعهدانه در آزمايشگاه نظير تخصص تاثير گذار است آرمانهاي ذيل را سرلوحه كار خود قرارداده و همواره مي كوشيم تا با دميدن روح تعهد در تمامي مديران و كاركنان آزمايشگاه نسبت به شهر و مردماني كه در آن زندگي مي كنيم وفاداري و تعهد خود را به اثبات برسانيم . ما اعتقاد داريم كه بدون شك ارتقاء دانش و آگاهي كاركنان ما موجبات رشد و تعالي روند درمان و پيشگيري از بيماري مراجعين را حاصل نموده و باعث سلامتي خانواده ها و در پي آن جامعه مي گردد .

  Sample Image

 آزمايشگاه پارسه طبق برنامه اي مدون ، از پيش تعيين شده و سيستماتيك در راستاي تحقق اهداف ذيل قدم برداشته است :

  - ارتقاء كيفيت خدمات آزمايشگاهي به گونه اي كه همواره معيار و شاخصي براي ارزيابي كيفيت باشيم . همينطور وسيع الطيف نمودن آزمايشات مورد پذيرش و انجام در اين مركز با هدف راه اندازي بخشها و فرآيندهاي جديد .

  - افزايش رضايتمندي افرادي كه به گونه اي با اين مركز در ارتباط هستند ، به شيوه اي كه قدرت خود را در برطرف كردن نيازهاي هميشگي آنان افزايش دهيم . تحقق اهداف فوق همواره مد نظر و كعبه آمال مديريت و تمامي كاركنان آزمايشگاه پارسه بوده و با تمام وجود ؛ شرايط تسهيل كننده نيل به اين اهداف را مي جوييم.آزمايشگاه تشخيص پزشكي پارسه در تاريخ 1383/3/3 در فضائي به مساحت200مترمربع در بلوار شهید ستاری با اهداف ذيل افتتاح گرديد:

 

  • استفاده از مرغوب ترين كيتها و مواد مصرفي موجود در بازار
  • استفاده از پرسنل مجرب ، وظيفه شناس و داراي تحصيلات دانشگاهي
  • سرعت و دقت در انجام آزمايشها
  • پاسخ به نيازهاي روتين، تخصصي و فوق تخصصي پزشكان
  • بكارگيري آخرين تكنولوژي روز دنيا در انجام آزمايشها

 

در ابتدا این آزمایشگاه به نام آزمایشگاه تشخیص پزشکی دکتر مصلائی ثبت شده بود که در خرداد ماه سال 1386 به نام آزمایشگاه پزشکی پارسه تغییر نام یافت. با تلاش برای افزایش سطح کیفی و اضافه شدن دکتر کریم زاد حق همکار متخصص ژنتیک و ... 

   در دی ماه سال 1387 محل آزمایشگاه از بلوار شهید ستاری به نشانی جدید واقع در خیابان جناح ، پایین تر از فلکه دوم صادقیه ، نبش خیابان عابدزاده، ساختمان پزشکان پارسه، تغییر یافت و هم اکنون این آزمایشگاه در سه طبقه از ساختمان مزبور در فضایی به مساحت 400 متر مربع دایر می باشد.

  مؤسس و مسئول فني اين آزمايشگاه آقاي دكترميرمجيد مصلائي مي باشد ايشان از سال1375نايب رئيس انجمن دكتراي علوم آزمايشگاهي تشخيص طبي ايران بوده و تا كنون علاوه بر ارائه چندين مقاله علمي در كنگره هاي پزشكي داخلی و خارجی و ترجمه چند جلد كتاب، مسئوليت دبيري علمي چندين كنگره و سمينار علمي را نيز بعهده داشته اند و در سال 1379 از سوي رئيس كل سازمان نظام پزشكي بعنوان پزشك نمونه سال معرفي شده اند .

برای بدست آوردن سوابق آقای دکتر میر مجید مصلائي اینجا را کلیک کنید.

 از آذر ماه 1390 با همکاری آقای دکتر سید بهروز محسنی مقدم پاتولوژیست مجموعه پارسه بعنوان سهامدار 50% از کل آزمایشگاه، عنوان آزمایشگاه پزشکی پارسه به آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارسه تغییر نام یافت. با تلاش برای افزایش سطح کیفی و اضافه شدن متخصص ژنتیک دکتر کریم زاد حق و ... آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه تغیر نام یافت و با افزودن طبقه ی چهارم ساختمان پارسه، مساحت کل آزمایشگاه 620 متر مربع می باشد. هم اکنون تنها مرکز متمرکز پاتوبیولوژی و ژنتیک در سطح کشور هستیم.

آقای دکتر محسنی یکی از رتبه های ممتاز بورد پاتولوژی، سالها بعنوان ریاست بیمارستان امدادی ابهر زحمات فراوانی کشیده و هم اکنون آزمایشگاه دکتر محسنی در شهر ابهر بعنوان مجهزترین آزمایشگاه این شهر بزرگ، خدمت رسان مردم این منطقه زیبا می باشد.

 

برای بدست آوردن سوابق آقای دکتر سید بهروز محسنی مقدم اینجا را کلیک کنید.

با توجه به درخواست های مکرر مراجعین و پزشکان محترم در خصوص تاسیس آزمایشگاه های همکار در مناطق مختلف شهر از ابتدای دی ماه سال 1392 جهت سهولت دستیابی هموطنان به خدمات این آزمایشگاه دو مرکز دیگر با مالکیت آزمایشگاه پارسه و با همکاری دوتن از همکاران توانمند متخصص پاتولوژی در منطقه شرق تهران بنام آزمایشگاه دارینوش به آدرس تهران- خیابان فرجام- بین چهار راه اشراق (فلکه دوم تهرانپارس)و شهید باقری- جنب ایران خودرو- مجتمع مهدیس- طبقه اول. تلفن: 77740686 و در منطقه اسلامشهر بنام آزمایشگاه پارسوا به آدرس اسلامشهر- بعد از میدان نماز- خیابان امام محمد باقر- طبقه فوقانی- پاساژ کوثر- تلفن: 5-56692203 افتتاح گردید.

در نیمه ی دوم سال 1392 با اضافه شدن همکار مجرب متخصص ژنتیک جناب آقای دکتر کریم زاد حق و همکاران دارای بورد پاتولوژی سرکار خانم دکتر شهره امینیان و جناب آقای دکتر فرهاد ایرانمنش تیم متخصصین آزمایشگاه به شش نفر افزایش یافت که همگی موارد فوق در راستای گسترده تر و تخصصی تر نمودن ارائه خدمات به تمام هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد.

ضمنا از خرداد ماه سال 1392 آزمایشگاه کلینیک آبان تبریز به نشانی تبریز- بلوار استاد شهریار- نرسیده به زیر گذز شمالی- شماره 328- کلینیک آبان و تلفن: 6589858-0411 و 6585656 تحت پوشش مدیریت فنی و علمی آزمایشگاه پارسه قرار گرفته است.

در حال حاضر اين آزمايشگاه همه روزه بجز ايام تعطيل رسمي از ساعت 6/30 صبح تا 8/30 شب و پنجشنبه ها 6/30 صبح تا 5 عصرآماده پذيرش مراجعين محترم مي باشد. بكارگيري تجهيزات پيشرفته و نيز انجام تستهاي تخصصي و فوق تخصصي با دقت و صحت بالا باعث شده كه آزمايشگاههاي متعددی در سطح تهران و حومه تهران و نیز از استانها و شهرستانهایی نظیرمشهد، تبریز، زنجان، تویسرکان، دزفول،اصفهان، اهواز، ساری، قائم شهر، چالوس، همدان، باغ ملک، ورامین، شیراز، بندر عباس، گرگان، میانه، ارومیه، نکا، محمودآباد، تنکابن، نوشهر، کرمان و ... همه هفته آزمايشهاي تخصصي خود را جهت انجام به اين مركز ارسال مي دارند.

 جهت مشاهده لیست آزمایشگاههای طرف قرارداد این مرکز اینجا را کلیک کنید.

 
 Sample Image
نماپ
سماپ
مقالات
تماس با ما
طراحی و توسعه توسط گروه متخصصین ماورانت
www.Mavaranet.com